קרמל ימי הולדת

קרמל ימי הולדת

פורטל קרמל אשר פועל החל משנת 2013 הינו הפורטל הגדול בארץ בתחום ההפעלות והאטרקציות לאירועים. הפורטל משמש כנקודת מפגש בין ספקים ללקוחות פרטיים ועושה זאת על ידי מתן אפשרות למפעילים, בעלי מקצוע ומופיעים להציע את שירותיהם לציבור הרחב על ידי הופעתם באתר האינטרנט של הפורטל וכך מתאפשר למגזר העסקי והציבורי לבקר באתר ולקבל מידע מפורט בגין המופיעים, האטרקציות ובעלי המקצוע השונים אשר ניתן לשכור את שירותיהם בעבור שדרוג וקיום אירועים שונים בין אם מדובר בחתונות, הפעלות לילדים וכמו כן מופעים למבוגרים ועוד.

אודות בעלי הפורטל
הפורטל הוקם בשנת 2013 על ידי חברת "ניסימדיה פתרונות אינטרנט בע"מ" שהינה חברה מובילה בתחומה וכמו כן בעל אמון רב מציבור לקוחותיה. ניסים כהן שהינו סטרטאפיסט ויזם מוביל למעלה מ- 15 שנה ייסד את חברת ניסימדיה בשנת 2005 כחברה פרטית המציעה את כל הפתרונות להם זקוקים עסקים כאשר מדובר בעולם האינטרנט. החל משיווק, ייעוץ, בנייה וקידום אתרים, גרפיקה ועוד. החל משנת 2013 (כמו כן גם שנת הקמת פורטל קרמל) התאגדה חברת ניסימדיה לחברה בע"מ המונה אנשי צוות שכירים ופרילנסרים לצורך מתן שירותים משלימים

שירותי הפורטל
כאמור, פורטל קרמל מציג את המגוון הרחב ביותר ברחבי האינטרנט של היצע בעלי המקצוע בתחום האירועים ומאפשר ליותר משני מיליון גולשים בשנה העושים שימוש בפורטל למצוא את המפעילים הטובים והמתאימים ביותר לאירועיהם. בנוסף, הפורטל מבצע בקרת איכות על הספקים המופיעים בו וכמו כן מספק שירותי הכוונה וליווי לציבור הגולשים ומספק מענה לכל שאלה. כמו כן בפורטל ניתן למצוא מערכת חיפוש מתקדמת.
הפורטל משרת את המגזר הפרטי אשר מעוניין בארגון אירועים שונים כמו ימי הולדת, חגיגות בר או בת מצווה ואירועים למבוגרים כאשר ניתן למצוא בפורטל בעלי מקצוע ומפעילים המספקים שירותים של הקמת והשכרת מתנפחים, הפעלות שונות לילדים, מופיעים שונים למבוגרים כמו סטנדאפיסטים ומרצים ועוד. כמו כן הפורטל משרת את מבקריו בעזרה במציאת אולמות אירועים, חברות להפקת אירועים ונותני שירות שונים באופן ממוקד לאירועים כמו צלמים ועוד.
כמו כן הפורטל משרת גם את המגזר העסקי בצורה נרחבת ומציע פתרונות הפעלות לאירועים כמו לקניונים המעוניינים בהפעלות, קייטנות וכמו כן גם בעבור חברות המעוניינות בערבי חברה, ימי גיבוש וכמו כן על מנת לעזור לחברות למצוא אולמות לארגן בהם כנסים, הצגת מרצים רחבה ונותני שירותים נוספים בתחום האירועים.

שירותי הפורטל בעבור ספקים
מעבר למתן אפשרות לספקים וללקוחותיהם למצוא זה את זה תחת קורת הגג של הפורטל, פורטל קרמל מעודד את הספקים אותם הוא מציג להתפתח ועורך ימי עיון, השתלמויות וסדנאות וכל זאת על מנת לשרת את ציבור הגולשים הרחב המגיע לפורטל על מנת שזה יקבל את השירות הטוב ביותר בכל פעם שיבחר באחד מין הספקים שבפורטל.

לעוד פרטים ומידע, מוזמנים להכנס לאתר קרמל www.karamel.co.il
 
כל הזכויות שמורות - ניסימדיה בניית אתרים ©