קידום אתרים

קידום אתרים אורגני - קידום אתרים ממומן

קידום אתרים

ניסימדיה מציעה עבור לקוחותיה שרות קידום אתרים באינטרנט. לאחר בניית אתר ישנו הצורך להביא גולשים לאתר. גולשים על מנת שיבצעו באתר פעילות - שיקראו מאמרים, יראו תמונות, יקנו מוצרים, ירכשו מנויים ועוד... ואיך נביא גולשים אלו לאתרנו? ע"י קידום אתרים מקצועי. קידום אתר הינה פעולה מתמשכת שתפקידה לגרום לגולשים להגיע לאתר שלנו ולא לאתרים של המתחרים שלנו. קידום אתר בניסימדיה מתבצע ע"י הן שינוי פנימי של האתר והתאמתו למנועי החיפוש, אופטימיזציה והן ע"י עבודה חיצונית הכולל יצירת שיתופי פעולה, החלפת קישורים ומאמרים וכו'. פעולה זו תגרום למנועי החיפוש לדרג את אתרנו לפני המתחרים שלנו, דבר שיביא אלינו את מרבית הלקוחות הפוטנציאלים.

קידום אתרים בגוגל

אנו מתעסקים בקידום אתרים במנועי חיפוש ובמיוחד מתמחים בתהליך קידום אתר בגוגל. אנו נתאים את אתרך למנוע החיפוש גוגל ונפיק ממנו את המיטב ע"י קידום אתרים אורגני. פעולה זו תגרום לכך שאתרך יופיע בראש תוצאות החיפוש האורגני וכך נזכה בגולשים נוספים באתרנו. אנו מחזיקים במיטב הכלים על מנת לקדם את אתרך בגוגל. נשמח לתת לך את הכלים הטובים ביותר לקידום אתרך ונשמח לסייע ולייעץ לך איך לעשות זאת במקביל לעבודתנו. מקדם אתרים מוביל אומר: "עמוד ראשון בגוגל - אם אתה לא שם, אתה לא קיים!"

קידום אתרים ממומן

אפשרות נוספת להשגת גולשים לאתרכם הינה ע"י קידום אתרים ממומן. בצורה זו אנו משלמים רק עבור הגולשים שנכנסו לאתרנו. אנו נדאג כמובן שיגיעו רק הגולשים הפוטנציאלים ביותר לאתר ונגרום לכך שעלות הכניסה של כל גולש תהיה הנמוכה ביותר שניתן. אנו נבנה עבורך קמפיין פרסומי מקיף המכיל מודעות טקסט ומודעות תמונה (באנרים), נבצע חקר מילות מפתח ונביא עבורך רק את הלקוחות המתאימים ביותר. דרך קידום זו מתאימה במיוחד לאתרי מכירות המכילים דף נחיתה או מספר מוצרים מצומצם ורוצים להשיג מקסימום כניסות במינימום זמן.

קידום אתרים בפייסבוק

חדש בניסימדיה - קידום עסקים בפייסבוק! כן כן, מהיום אפשר לפרסם ולמתג את העסק שלך גם ברשת החברתית הגדולה בעולם - פייסבוק. אנו נקים עבורך קמפיין פרסומי מקיף, נשיג עבורך רק לקוחות פוטנציאלים, נבנה דפי מעריצים, קבוצות ואף נפתח אפליקציות שונות. הכל על מנת שכולם יכירו את העסק שלך. יותר אנשים מכירים את העסק שלך = יותר לקוחות בעסק שלך. אז מה איתך? רוצה שכולם יכירו את העסק שלך? התקשרו עכשיו - 077-5030670.
 
כל הזכויות שמורות - ניסימדיה בניית אתרים ©