עיצוב אתרים

עיצוב אתר תדמית - עיצוב אתרי מסחר אלקטרוני

עיצוב אתרים מקצועי

אנו מספקים שירות עיצוב אתרים מקצועי כחלק מתהליך בניית אתר חדש וכן כשדרוג לאתר קיים. עיצוב ללא פשרות, כזה שימשוך את העין, אך יהיה קל ונוח לעבודה, עיצוב אתר מתקדם וחדשני שיעביר את המסר שלנו באתר. אנו משמשים בתוכנות הטובות ביותר לעיצוב האתר שלך: Photoshop, PaintShop, Flash ועוד. עיצוב אתרים זה לא משחק ילדים. עיצוב אתר עושים דרך ניסימדיה.

עיצוב אתרי תדמית

שניות בודדות של התרשמות ממראה האתר זה מה שקובע אם הגולש יהפוך ללקוח או ילחץ "הקודם" ויעבור לאתר הבא. עיצוב אתר תדמית הינו שלב חשוב במיוחד בתהליך בניית האתר. אנו מעוניינים למשוך את הלקוח אלינו ולגרום לו ליצור איתנו קשר ולכן צריכים עיצוב עדין, נעים לעין ועם זאת אטרקטיבי ומושך. אנו מספקים עיצוב אתרי תדמית ברמה מקצועית וזאת לאחר אפיון מלא של התחום בו הנכם מתעסקים ובניית המיתוג המתאים עבורכם. הדבר הכי חשוב באתר תדמיתי הינו העיצוב ולכן על דבר כזה אסור להתפשר.

עיצוב אתרי מסחר

האתר שלך צריך למכור, בין אם זה ממש דרך האתר ע"י עגלת קניות ובין אם זה ע"י תיאום פגישה ומכירה פרונטלית ב-4 עיניים. עיצוב מושך לאתר מסחר אלקטרוני הינו דבר חשוב והוא זה הקובע האם הלקוח אכן יבצע שימוש באתר ואם לבסוף יבצע קניה. אנו מספקים שרות של עיצוב אתרי מסחר אלקטרוני וכמו כן אנו יכולים לפתח בשבילך אתר מסחר אלקטרוני מלא. עיצוב ללא פשרות. עיצוב שבמלה אחת - ימכור.

עיצוב באנרים

באנרים, הדבר המהבהב והמציק הזה, זה בדיוק מה שאנחנו לא נעשה בשבילך. אנו נבנה בשבילך באנרים יפים, מושכים, מעניינים ובעיקר כאלה שיגרו את הלקוח ללחוץ עליהם. אם הינך מעוניין לפרסם באתרים שונים ברשת ו/או מציע ללקוחות שלך פרסום באתרך, נשמח לספק לך שרות הכנת באנרים וסרטוני "פלאש" איכותיים ובמחירים אטרקטיביים.

עיצוב כרטיסי ביקור ופליירים

כחלק מתהליך השיווק וכחלק מתהליך המיתוג אתה צריך כרטיס ביקור, אתה צריך פליירים, גלויות, שלטים ועוד. אנו נוכל לבצע בשבילך את כל העבודות הללו ברמה הטובה ביותר. אנו מחזיקים בגרפיקאים מנוסים שיתנו עבורך את הנשמה בכל עיצוב שיבצעו עבורך. כל עבודות הדפוס ניתנות לביצוע דרכנו, החל משלב התכנון והעיצוב ועד לשלב הדפוס הממשי על סוגי נייר שונים.
 
כל הזכויות שמורות - ניסימדיה בניית אתרים ©