ניסימדיה בניית אתרים

בניית אתרי תדמית לעסקים, בניית אתר הכרויות, בניית אתרים בפייסבוק, אתרי מסחר אלקטרוני, דפי נחיתה ועוד.

ברוכים הבאים - "ניסימדיה" בניית אתרים

ברוכים הבאים לאתר של "ניסימדיה" בניית אתרים ומגוון פתרונות אינטרנט מתקדמים, לעסקים ולפרטיים. אנו מספקים מגוון שירותי בניית אתרים: בניית אתרי תוכן ומידע, בניית אתרי תדמית, אתרי מכירות וחנויות מקוונות, פורטלים, אתרים לניהול ידע לעסקים ועוד. בנוסף לשירותי בניית אתרים, אנו מציעים לכם שירותים איכותיים נוספים שלנו: עיצוב אתרים בסטנדרט גבוה, קידום אתרים מקצועי במנוע החיפוש גוגל, שירותי אחסון ואירוח אתרים ושרתים, אופטימיזציה ותחזוקה לאתרים, פיתוח ושיווק באינטרנט, מיתוג ותדמית, ייעוץ עסקי, שיטות פרסום ובקיצור, כל מה שקשור להצלחה שלכם ברשת האינטרנט. נשמח לתאם עמכם פגישה על כוס קפה ועוגה במשרדנו, פגישה ללא התחייבות מצידכם, פגישה שתסייע לכם לקדם את העסק שלכם להצלחה!

בניית אתרים מקצועיים

בניית אתרים בידיים של מקצוענים הכי הכרחית. לנו היכולת לספק לכם את כל הדרוש לצורך בניית אתר אינטרנט איכותי שיודע למכור ולהפיק רווחים. אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, עם אופטימיזציה מקסימלית למנוע החיפוש "גוגל" בדגש על אתרים ברמה גבוהה ובגימור מקצועי ועתידני. נבנה לכם את האתר בדיוק כפי שתרצו, בתכנון ובארגון מקיף, בסבלנות ובהרגשה נינוחה, עד שהאתר יתאים לדרישות שלכם בצורה מלאה. נתחיל בבניית אפיון והצגת הדרישות מהאתר, ניתוח השוק והכרת המתחרים, נמשיך בבניית סקיצה מייצגת של האתר הנדרש על גבי דף טיוטה ומשם הישר אל המעצבים שלנו, שירכיבו עבורכם עיצוב אתר מרהיב ומייצג, עד אשר תהיו מרוצים. נתקדם אל קידוד העיצוב והפיכתו לאתר עשיר במערכות ובתכנות ואופטימיזציה ברמה אחת מעל כולם. ומכאן, השאר זה היסטוריה, אתם מוזמנים לדהור קדימה אל הפסגה, לעולם של הטובים והגדולים באמת. נאחל לכם ולנו, המון הצלחה ושגשוג, ניסימדיה בניית אתרים.

בניית אתרים יחד עם קידום אתרים

זו לא סתם כותרת, בניית אתרים וקידום אתרים הינם שני דברים חשובים הקשורים זה בזה ורצוי מאוד שהם יגיעו יחדיו. בנינו אתר איכותי שנראה מדהים, האתר עשיר ומקיף בתוכן, קיימות בו מערכות תכנותיות רבות וחכמות במיוחד, אבל רגע, יש בעיה "קטנה". מי בכלל מכיר את האתר שלנו? איך יגיעו אלינו? אצלנו כל אתר שנבנה מגיע עם אופטימזציה מלאה לגוגל, ובמילים פשוטות ומובנות - האתר נבנה בצורה ובמבנה שגוגל "אוהב" כדי שיבין שהאתר שלכם אכן קשור יותר לנושא הנדרש בחיפוש. אך עדיין זה לא מספיק, האתר אומנם יהיה עדיף על המתחרים, אך לא יהיה "חזק" מספיק. פה נכנס לתמונה תהליך קידום אתרים, שידאג שתופיעו במיקומים טובים בתוצאות החיפוש של "גוגל" ויוכלו למצוא את האתר שלכם בקלות ובעדיפות על פני המתחרים. נשמח לספק לכם את התהליך המלא של קידום אתרים בגוגל, בין אם קידום אתרים אורגני ובין אם קידום אתרים ממומן, בהתאם לדרישותכם.

עיצוב אתרים לצורך בניית אתרים מצליחים

"אנחנו רוצים להיות האתר המרשים ביותר ברשת האינטרנט", "אנחנו רוצים להיות המיוחדים והמדליקים ביותר", "אנחנו רוצים גימיק מרהיב בכניסה באתר", "אנחנו רוצים אתר עשיר בפלאש עם סרטונים ומוסיקה ברקע"... אז זה מה שאנחנו באמת רוצים? לא בדיוק... אז נכון, כולם רוצים להיות המיוחדים והבולטים מבין כולם, אבל לא תמיד מה שאנחנו רוצים הוא המומלץ והמתאים באמת עבורנו. אוקיי, למה בדיוק הכוונה? אז ככה: לצערנו, גוגל אינו יכול "לקרוא" את העיצוב שלנו ואינו יודע כמה טרחנו והשקענו עבורו, מה שכן, ישנם דברים שאם נשתמש בהם, גוגל פשוט לא יזהה אותם וכתוצאה מכך יירדו לנו המיקומים. היות ואנו מבינים ומכירים את גוגל היטב, נספק לכם עיצוב אתר מיוחד ומהמם שמצד אחר ילהיב את הגולשים שלכם ויגרום להם להגיד "וואו" ומצד שני, ייתן לכם נקודות זכות מטעם גוגל. עיצוב אתרים מקצועי וייעודי לגוגל נעשה רק בידי מקצוענים. אצלנו תקבלו עיצוב אתר בהתאם לדרישה שלכם, בצבעים שתחפצו, עם אפשרות לבניה של לוגו מייצג והרכבה של קמפיין פרסום מלא, מוביל ומצליח.
 
כל הזכויות שמורות - ניסימדיה בניית אתרים ©